Novinky RoboForex 

Tuesday, October 29, 2019

RoboForex: Changes in trading schedule (Unity Day)

Trading schedule on USDRUB currency pair will be changed on November 4th, 2019.
Thursday, October 24, 2019

RoboForex získal ocenění „Best Global Forex Affiliate Program“

Podle výsledků Global Forex Awards získala tato společnost uznávané ocenění.
Wednesday, October 16, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (přechod na zimní čas)

Vzhledem k přechodu na zimní čas dojde ke změně obchodních hodin.
Monday, September 30, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Den německé jednoty)

Vzhledem ke Dni německé jednoty dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Monday, September 16, 2019

RoboForex nabízí CFD na akcie Cloudflare

Proběhlo IPO IT společnosti Cloudflare a CFD na její akcie již najdete v platformě R Trader.
Wednesday, September 4, 2019

RoboForex zavádí nové funkce do webové platformy R Trader

Platforma R Trader má za sebou důležitou aktualizaci.
Wednesday, August 28, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Svátek práce v USA)

Vzhledem ke Svátku práce v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Tuesday, August 27, 2019

Realizace příkazů u RoboForex začne každý měsíc procházet pravidelnou kontrolou kvality

Společnost se přihlásila k pravidelné kontrole ze strany Verify My Trade (VMT), partnera Finanční komise.
Friday, August 23, 2019

RoboForex: Změny v obchodním plánu (Pozdní letní svátky ve Velké Británii)

Vzhledem k pozdnímu letnímu svátku ve Velké Británii se změní obchodní plán u nekolika nastroju.
Thursday, August 22, 2019

Kopírování Obchodníků u CopyFX se zjednodušuje

Od této chvíle může kdokoliv s účtem na MT4 kopírovat transakce Obchodníků.