Novinky RoboForex 

Monday, September 30, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Den německé jednoty)

Vzhledem ke Dni německé jednoty dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Monday, September 16, 2019

RoboForex nabízí CFD na akcie Cloudflare

Proběhlo IPO IT společnosti Cloudflare a CFD na její akcie již najdete v platformě R Trader.
Wednesday, September 4, 2019

RoboForex zavádí nové funkce do webové platformy R Trader

Platforma R Trader má za sebou důležitou aktualizaci.
Wednesday, August 28, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Svátek práce v USA)

Vzhledem ke Svátku práce v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Tuesday, August 27, 2019

Realizace příkazů u RoboForex začne každý měsíc procházet pravidelnou kontrolou kvality

Společnost se přihlásila k pravidelné kontrole ze strany Verify My Trade (VMT), partnera Finanční komise.
Friday, August 23, 2019

RoboForex: Změny v obchodním plánu (Pozdní letní svátky ve Velké Británii)

Vzhledem k pozdnímu letnímu svátku ve Velké Británii se změní obchodní plán u nekolika nastroju.
Thursday, August 22, 2019

Kopírování Obchodníků u CopyFX se zjednodušuje

Od této chvíle může kdokoliv s účtem na MT4 kopírovat transakce Obchodníků.
Wednesday, August 21, 2019

RoboForex zavádí nový server ProCent-3

RoboForex urychluje realizaci operací na všech nových účtech typu cent.
Monday, July 1, 2019

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den nezávislosti v USA)

Vzhledem ke Dni nezávislosti v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Friday, June 28, 2019

RoboForex informuje o ukončení podpory starších verzí terminálu MetaTrader 4

Počínaje 1. červencem 2019, MetaTrader 4 verze nižší než 1170 (desktop terminál) a 1104 (mobilní terminál) již nebude podporován.