Novinky RoboForex 

Friday, December 13, 2019

RoboForex: změna v obchodních hodinách (Vánoce a Nový rok)

Během Vánoc a novoročních svátků, tj. od 24. prosince 2019 do 2. ledna 2020 dojde ke změnám obchodních hodin.
Thursday, November 21, 2019

RoboForex: změny v obchodních hodinách (Den díkuvzdání v USA)

28. a 29. listopadu 2019 dojde ke změně obchodních hodin kvůli oslavám Dne díkuvzdání v USA.
Wednesday, November 20, 2019

Do platformy R Trader byl přidán systém netting

Naši klienti si mohou od této chvíle při zakládání účtu R Trader vybírat mezi účetními systémy pro hedgeování a vyrovnávání (netting) pozic.
Tuesday, October 29, 2019

RoboForex: Changes in trading schedule (Unity Day)

Trading schedule on USDRUB currency pair will be changed on November 4th, 2019.
Thursday, October 24, 2019

RoboForex získal ocenění „Best Global Forex Affiliate Program“

Podle výsledků Global Forex Awards získala tato společnost uznávané ocenění.
Wednesday, October 16, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (přechod na zimní čas)

Vzhledem k přechodu na zimní čas dojde ke změně obchodních hodin.
Monday, September 30, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Den německé jednoty)

Vzhledem ke Dni německé jednoty dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.
Monday, September 16, 2019

RoboForex nabízí CFD na akcie Cloudflare

Proběhlo IPO IT společnosti Cloudflare a CFD na její akcie již najdete v platformě R Trader.
Wednesday, September 4, 2019

RoboForex zavádí nové funkce do webové platformy R Trader

Platforma R Trader má za sebou důležitou aktualizaci.
Wednesday, August 28, 2019

RoboForex: Změny v obchodních hodinách (Svátek práce v USA)

Vzhledem ke Svátku práce v USA dojde ke změně časového rozvrhu několika instrumentů.